Киянка двічі стала чемпіонкою світу з гирьового спорту

В Італії пройшов Чемпіонат світу з гирьового спорту за версією World Kettlebell Sport Federation (WKSF). На ньому киянка Катерина Бєляєва двічі здобула перемогу.

Про це повідомляє  «Оперативна Україна інфо».

За словами спортсменки, враження від цього заходу у неї  досить неоднозначні.

«З одного боку мої результати, які в Україні стабільно виводять мене на призові місця п’єдесталу, для рівня Чемпіонату світу явно недостатні. І мені дійсно сильно пощастило, що, у зв’язку з короновірусом приїхало мало учасників. А з іншого – я двічі стала чемпіонкою світу: у поштовху 2х гир вагою 24 кг довгим циклу і в двоєборстві з двома гирями по 20 кг. І це реально круто. І ще я дійсно пишаюся поштовхом 2-х двадцяток – у 60 підйомів. За цей результат мені довелося здорово поборотися»,- говорить Катерина Бєляєва.

Також вона додала, що не може не відзначити приголомшливу організацію і атмосферу ЧС:

«Коли тебе підтримують і вітають, коли з тобою вітаються, бажають успіху або запитують як справи безліч незнайомих тобі людей – це реально круто! Подібного я не зустрічала, мабуть, ні на одних змаганнях. А в змаганнях взяти участь більш ніж достатньо».

Чемпіонка висловила  величезну вдячність WKSF за приголомшливу організацію заходу.

«Спасибі збірній України Агсу, яка, до речі, зайняла 2-е командне місце, за допомогу і всебічну підтримку. Також подяка і керівництву Агсу за те, що висмикнули мене на ці змагання. Ми кращі!»,- підсумувала спортсменка.

Юрій Іванов

203

Юрій Іванов

Головний редактор