Курсанти-прикордонники вибороли призові місця на Чемпіонаті світу з унібою

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького виступили в складі збірної України на Чемпіонаті світу з універсального бою та здобули призові місця. Ці змагання стартував 8 грудня в місті Анталія в Туреччині.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповіли в прес-службі ДПСУ.

Так, у розділі “Light” курсантка факультету правоохоронної діяльності Вікторія Українцева виборола перше місце у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат. Срібло здобули курсант цього ж факультету Данило Семеняка у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків та старший сержант Анастасія Галушка з факультету забезпечення оперативно-службової діяльності у ваговій категорії до 57 кг серед жінок. Також бронзу для команди виборов курсант факультету безпеки державного кордону Ілля Дзісяк.

У розділі “Classic” у ваговій категорії до 63 кг серед жінок також золото дісталося курсантці Вікторії Українцевій. А серед чоловіків перші місця зайняли курсанти Владислав Чорней та Ілля Дзісяк у вагових категоріях до 65 кг та до 75 кг відповідно. Старший сержант Анастасія Галушка в цьому ж розділі у ваговій категорії до 57 кг серед жінок здобула срібло.

У командному заліку збірна команда України виборола перше місце, друге місце посіла збірна команда Азербайджанської Республіки, а третє – збірна Республіки Узбекистан.

Читайте також: Студенти академії внутрішніх справ виступили на святі “Різдвяне диво” у Києві.

Юрій Іванов 

78

Юрій Іванов

Головний редактор