Крищенко офіційно йде з посади керівника Київської поліції

Вчора, 10 серпня, начальник поліці Києва подав рапорт про відставку. Рапорт задовільнили.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Сьогодні у Фейсбуці Андрій Крищенко опублікував такий пост:

“Більше ніж п‘ять з половиною років я пліч-о-пліч провів із поліцейськими Києва. Це був непростий час постійних викликів і кризових ситуацій, інколи трагедій та невдач і часто – успіхів. Ми ніколи не ховалися і не відмовчувалися, завжди чесно і відкрито через ЗМІ розповідали про свою роботу людям.

Крищенко подякував кожному поліцейському окремо і всьому колективу поліції Києва за роботу, підтримку і готовність нести службу, незважаючи на напружений графік і щоденне навантаження:

“Ми однією командою робили все, аби забезпечити порядок у столиці. Я постійно ходжу вулицями Києва без супроводу чи охорони і завжди спілкуюся з людьми. Я вірю у кожного, хто патрулює вулиці, затримує правопорушників чи розслідує злочини.
І я впевнений, що ви і надалі працюватимете, не зменшуючи темп і обертів. Пишався і завжди пишатимуся нашою спільною роботою. Честь маю!”.

Довідка: у 1990—1992 Андрій Крищенко проходив військову службу в армії СРСР.

1992 року у Горлівці почав працювати міліціонером ППС Калінінського райвідділу. 1994—2007 — працював у Горлівці у відділі по боротьбі з організованою злочинністю й у обласному управлінні. З 2007 — начальник Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю.

2011 — очолив Знам’янський міськвідділ міліції ГУМВС України в Кіровоградській області, у 2013 році — УБОЗ в Кіровоградській області. Станом на травень 2014 року — керівник міліції Горлівки.

У квітні 2014 року обороняв свій пост — відстрілювався з полковником Германом Приступою від проросійських терористів під час тригодинного штурму, скинув російський прапор та найманця з даху управління. Проросійські сайти повідомляли, що його було вбито.

З 10 липня 2014 — т.в.о керівника Слов’янської райдержадміністрації.

З грудня 2014 — начальник УБОЗ ГУМВС в Донецькій області.

З 15 грудня 2015 — начальник поліції Києва. 5 серпня 2021 у ЗМІ з’явились дані про відставку Крищенка, але представники НПУ згодом заявили, що ці дані не відповідають дійсності

Читайте також: Заступник генпрокурора Мамедов подав у відставку (подробиці).

Зоя Брюзович

257

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті