Як приготувати лимонад із малини

До лимонів додати вимиту м’яту і цукор…

Семирічна Аліна Юрченко з Русанова на Київщині впевнено і вправно навчила мене готувати лимонад зі свіжою малиною. Дівчинку цікаво слухати і вона дуже мила. Чи не так?
Ось рецептура. На 4 літри води треба: 2 лимони; 200 г цукру; 200 г малини; 5-6 гілочок м’яти.

Щоб лимони віддали свій смак і аромомасла, їх треба потовкти із м’ятою і цукром. Подрібнити у блендері чи м’ясорубці не підходить, тому що перемелена шкірка віддасть всю гіркоту.

Отже, нарізаємо лимони кільцями і перекладаємо їх у каструлю. До лимонів додати вимиту м’яту і цукор. Взяти скалку чи щось схоже і гарненько потовкти, щоб цукор почав танути, а м’ята разом з лимонами подружилися. Тепер додамо малину, можна свіжу або заморожену, іще трішки потовкти. Цю суміш заливаємо водою і перемішуємо.

Нехай лимонад постоїть деякий час, щоб поєдналися смаки. Потім лимонад проціджуємо і можна вживати. Такий напій можна вживати у будь-яку пору року. Узимку він буде нагадувати про літо і наповнювати організм вітамінами. А на новорічному столі чудово замінить некорисні газовані солодкі напої. Цукор можна замінити медом, тоді це взагалі буде цілющий напій

Зичу гастрономічних успіхів і здоров’я! Готуйте з любов’ю і все буде ок!

Костянтин Грубич, журналіст, телеведучий 

154

Юрій Іванов

Головний редактор