Корисні ідеї: як правильно складати речі в шафі

Як скласти речі в шафі, щоб вони не займали багато місця, не м’ялися, не плуталися під руками і до того ж швидко знаходилися? Ділимося цікавими ідеями.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Лайфхак 1. Як заощадити місце в шафі. Якщо у вас кожен сантиметр на рахунку, перш ніж наповнювати шафу речами, візьміть якусь футболку за еталон і промірте нею полку. Зазвичай речі складають удвічі або вчетверо, і такий розмір не завжди збігається з габаритами полки — частина місця на ній просто «гуляє». Ми пропонуємо скласти одяг так, щоб він повністю заповнив собою простір у шафі.

Футболку потрібно скласти рівно по ширині полиці або ж (якщо поличка занадто широка) вполовину. А потім кожну наступну річ підганяєте під розмір вашого зразка. Наприклад, довгий светр або штани доведеться скласти вже не вчетверо, а лише втричі. Шляхом цього стопка речей виявиться трохи нижче, і в неї поміститься ще що-небудь. У результаті у вас вийде, наприклад, чотири акуратні однакові за розміром стопки речей, які щільно ляжуть на полицю, не залишаючи на ній порожнього місця.

Лайфхак 2. Як зручно користуватися речами. Часто одяг розкладають за своєю тематикою: штани — до штанів, светри — до светрів. І ціла полиця відведена виключно під футболки. Це практично, але не завжди зручно. Так за улюбленою майкою іноді доводиться тягнутися углиб шафи через всі стопки. Спробуйте більш раціонально використовувати свою шафу. На задні місця, так би мовити, в «довгу шухляду», складайте несезонні речі, а наперед — ті, які плануєте носити найближчим часом. А потім просто міняйте стопки місцями в залежності від сезону.

Лайфхак 3. Як скласти речі, щоб легко їх діставати. Ще одне зручне ноу-хау, яке допоможе без проблем дістати потрібну кофточку або рушник при цьому не створить розгардіяш на полиці. Складаючи речі в стопки, розташовуйте їх, як книжки на полиці, щоб вам було видно їхні «корінці», а не всі інші «деталі». Тоді, потягнувши за обрану річ, ви не зачепите сусідню і не сплутаєте зі схожою.

За таким же принципом дуже зручно компонувати постільну білизну: скласти весь комплект, а потім обернути, наприклад, підодіяльником чи простирадлом. І тоді не потрібно буде окремо вивуджувати з шафи всі складові.

Читайте також: Ексклюзивну сумочку принцеси Діани продали за понад 10 тисяч доларів

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

121

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 11 =