Коли чекати перші висновки про трагедію в Броварах

Перші офіційні висновки про причини авіакатастрофи в Броварах, що на Київщині, яка трапилася 18 січня, можуть з’явитись не раніше, ніж за два тижні.

Про це в коментарі ТСН розповів очільник комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За його словами, є декілька версій, які вже озвучили і він би не хотів робити припущень щодо того, чи було втручання сторонніх осіб:

«Зараз виконувачем обов’язків міністра призначений Ігор Клименко. Це правильне рішення, яке відповідає тій ситуації, яка склалася. Думаю, щоб озвучити перші висновки, буде потрібно не менше двох тижнів. Ця модель гелікоптера – складна машина, пілоти були досвідченими, але не слід відкидати певну помилку. Але є версія, що не в досить доброму технічному стані був двигун чи інші прилади. Цю версію ніколи не відкидають при розслідуванні авіакатастроф».

Сергій Іонушас додав, що, крім всього, були складні погодні умови. У країні – воєнний стан, тож не слід і цього відкидати. Розслідування перебуватиме на контролі.

Читайте також:

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

1 179

Тетяна Карпенко

журналіст