Кохання під час війни: «Супермен» із Енергодару освідчився своїй дівчині в столиці

Днями в Києві зародилася нова сім’я – в 1-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Енергодарський супермен освідчився у коханні своїй дівчині.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в ДСНС Києва.

Спочатку розповімо, хто ж такий супермен та чому його так прозвали в Енергодарі. Героя звати Олександр Хачко, він є працівником Запорізької АЕС. Після чергової зміни чоловік повертався додому та почув крики на допомогу. Поблизу було озеро, яке вже почало потроху замерзати. Дівчинка Валерія пішла кригою та тонкий лід під нею тріснув, вона опинилась у воді. Олександр Хачко одразу ж кинувся до води на допомогу Валерії і врятував її. Наступного дня вже вся країна завдяки запорізьким рятувальникам і журналістам дізналася про Енергодарського супермена.

Також у Бердянську живе ще один маленький герой, якого звати Максим. Попри свій вік він цілком усвідомлено розуміє недитячу глибину усіх труднощів, з якими щохвилини стикаються наші захисники. Тому вирішив твердо – допомагати Україні своїм талантом. Так, юний художник продає  картини, а зароблені кошти перераховує військовим. З початку війни хлопчик допоміг захисникам, перерахувавши понад 100 тисяч гривень.

У Максима є мама, яку звати Оксана, вона разом із сином виїхала з окупації в Бердянську у Запоріжжя. У новому місті вони познайомились із запорізькими рятувальниками та часто в них гостювали. Так, одного разу у гостях у речниці Запорізьких рятувальників і зустрілись Олександр та Оксана. Спочатку вони дружили, спілкувалися, а далі відчули дещо більше… Це було кохання з першого погляду.

Пропозиція руки та серця була несподіванкою для жінки. Вони разом з сином приїхали за запрошенням спілки журналістів у Київ. Медійники хотіли придбати одну із робіт, яку намалював Максим та поспілкуватися із цим героїчним хлопчиком. Олександр приїхав у Київ, бо хотів побачити столицю. У цей час він знав, що Максим разом зі своєю мамою теж перебувають у місті. І тоді в чоловіка зародилося бажання освідчитися у коханні Оксані саме в столиці. Для того, щоб все гарно вийшло, Олександр звернувся за допомогою до київських рятувальників. Під приводом екскурсії вони запросили Оксану з Максимом відвідати 1-шу Державну пожежно-рятувальну частину.

Спочатку для Максима провели екскурсію по частині, показали як живуть та працюють столичні рятувальники. Після цього вийшли на фасад частини, щоб подивитися як працює автодрабина і тут несподівано «Тривога». Перший хід на виїзд, в пожежному авто з квітами та обручкою виїхав Олександр. Та от пожежний автомобіль далі фасаду не поїхав і з червоного великого автомобіля вийшов він. Оксана дуже розчулилась, бо не очікувала побачити коханого у Києві. Наш герой, ставши на коліно, освідчився у кохані та почув у відповідь заповітне «Так!» Сліз щастя, певне, не міг стримати жоден присутній, який став свідком цієї важливої події для двох закоханих сердець.

Редакція «Оперативної України інфо» приєднується до вітань молодятам та бажає їм мирного неба, щастя, довгих років життя в нашій прекрасній державі! Любов та Україна переможуть!

Читайте також: 

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

38

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =