KISHE: «Готую кілька експериментальних дуетів»

Український співак KISHE розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» про свою творчість, благодійні концерти, виступи із донькою Алісою та підготовку до виходу нового альбому з українськими і англомовними піснями, а також експериментальні дуети.

Зустріч проходила в Києві на Арт-Заводі «Платформа» під час благодійного Smile Wanted Fest, на якому збирали кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни. Захід організував Фонд «Трушна Перемога».

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та український співак Андрій Кіше.

– Андрію, Ви сьогодні долучилися до чудового благодійного заходу. Вас сюди друзі запросили?

– Навіть непердбачувано для нас, навіть не був впевнений чи встигнемо з іншого міста. Мали тільки годинку, щоб перевдягнутися та приїхати сюди з донькою. Намагаюся якомога більше з малою виступати. І взагалі робити більше добрих музичних справ. Підтримувати наших воїнів, наших лікарів, дітей-переселенців. І робити концерти, які направлені на збір коштів на різні потреби. Для мене було цікавим таке запрошення, щоб зробити все можливе, аби воїни могли лікувати свою посмішку. І, скажімо так, щоб цей біль їх не турбував.

Кожен обирає свій напрямок у допомозі і робить усе для цього. Бачити колег, вийти на сцену, звернутися до людей, співати пісень, внести свій невеличкий вклад – це важливо для мене. Тому ми змогли, ми тут і це круто.

– У вас зараз дуже багато контенту україномовного, так?

– Його уже багато з 2014 року.

– А за останні шість місяців Ви написали якісь нові пісні?

– Насправді ми мали видати в цьому році альбом. Скажем так, війна внесла свої корективи по часові. Але дуже радий, що фізично маю можливість їздити, подорожувати, працювати на студії, робити свій творчий вклад і попереду в нас будуть виходити пісні англійською й українською мовами. Буде альбом і буде кілька пісень, написаних під час війни. Тобто не ті, що лунали раніше про кохання чи про відносини, чи про якісь там інші моменти, а саме про наші з вами хвилювання і почуття. І буде кілька експериментальних дуетів. Раніше я дуже частенько це робив із діджеями. Готуємо пісню «Все буде Україна» в прикольному рінгтоні. І я думаю, що згодом так крок за кроком ближче до Нового року почну робити реліз. Перші місяці я більше приділив уваги іншим людям, допомагав їм робити музику та знімав для них кліпи. Бо для мене це самореалізація також. Моя донька з музичним продюсером, зі своїм хрещеним батьком написала пісню «Україна – світ любові». І я взяв участь там, як творчо музичну, так і візуально зробив цю пісню. І ще в нас є дівчинка дружніх для нашої сім’ї людей, якій ми допомагаємо. Ми написали їй чудову пісню, я зняв кліп, вона називається «Все життя». Тобто іноді робиш речі не для себе, але робиш від себе, від душі.

– Ви сказали, що донька зараз почала співати. Скільки їй рочків?

– Їй вісім років, сьогодні ми заспівали пісню «Україна – світ любові». І вона зі мною. Я намагаюся брати її на ті заходи, де не треба далеко їхати. На далекі поїздки ще її не беру, бо вона ще замала. Ось сьогодні ми були в Києві, тож і змогли взяти участь у цьому концерті. Також робили вже кілька акустичних лайфів у столиці, квартирників. І Аліса вже разом зі мною співала. І на моєму Дні народженні вона також буде співати цю пісню разом зі мною.

– А взагалі вона виявила сама бажання до музичної творчості?

– Так, вона специфічна дівчинка, тому не надавлюю. Трішки вирішив їй допомагати. В неї є така шкала: так чи ні, так чи ні. І це з часом, думаю, буде сформовано. До речі, ініціатива пісні «Україна – світ любові» була від неї. Назва від мене, а ініціатива пісні, деякі фрагменти мелодії, тексту… Вона пішла до професіонального музичного продюсера, до нашого Тіма. Разом вони щось там сиділи, тиждень-два, зробили пісню. Потім приходять і ставлять мені демку. Ого! І тоді їм пообіцяв зняти кліп. І зробив це. У ньому є вона, Тім і я. Тріо в нас вийшло. Також буде така чарівна пісня під назвою «Ми злетіли». Вона про кохання.  Проте побачив реакцію своїх знайомих льотчиків… Це буде пісня не просто про кохання, а про кохання наших ангелів неба.

– І наостанок ваші побажання читачам і глядачам «Оперативної України інфо».

– І вашим читачам та глядачам, і всім нам, всім українцям я хочу побажати віри в себе, в свої сили, віри в наших хлопців і дівчат, віри в наших захисників. Дай, Боже, їм повернутися назад, до своїх сімей, до своїх друзів живими. А всім нам хочу побажати чистими очима дивитися в блакитне небо нашої країни. А воно скаже, що все буде добре, що все буде Україна!

– Дякую за інтерв’ю. Слава Україні!

– Слава Україні! Героям Слава!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Вийшов другий випуск проекту «Коли закінчиться війна?» з українською Жанною Дарк (відео)

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

87

Юрій Іванов

Головний редактор