Катя Царик: «Концерт на НСК «Олімпійський» здивує навіть вибагливого глядача»

Головний режисер концерту до 30-ї річниці Незалежності України, який розпочався на НСК “Олімпійський”, Катя Царик розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для “Оперативної України інфо” про підготовку до заходу, зірок, казуси. А також привідкрила завісу на сюрпризи, які чекатимуть на телеглядачів та гостей свята.

“Концерт відбувається наживо. Це пряма трансляція, на якій у будь-який момент можуть статися непередбачувані речі. Вся команда, яка працює зі мною за лаштунками і на технічному віппості, робить усе можливе, аби сьогодні концерт пройшов вдало. Артисти довго готувалися, вони співатимуть без фонограм. Зірки вклали душу у кожну пісню. Від їх виконання по тілу “бігають мурашки”. Я маю надію, що всі телеглядачі і глядачі у залі відчують цю енергетику “, – зазначила Катя Царик.

Режисерка розповіла і про спецномер концерту, який 100% здивує публіку:

“У нашій концертній програмі буде один спецномер, у якому відтворимо голос улюбленого артиста, якого з нами вже немає. Цей номер ми змогли реалізувати за допомогою нової технології, яка називається “нейронні мережі” та складної системи графіки”.

Також Катерина Царик розповіла й про конфлікт з гуртом Green Gray:

“Гурт запросили до участі в концерті, але склалася неприємна ситуація. Ми вже створювали номер, проте після відео, яке виклав у себе в інстаграмі один із музикантів, виступ групи вирішили виключити. Ролик артиста був досить грубим стосовно мовного закону України.  І поведінка, яку він продемонстрував, на нашу думку, ніяк не може поєднуватись з цим концертом”.

До речі, організаторка повідомила, що НСК “Олімпійський” вміщує 70 тисяч глядачів.

Читайте також: Кілька українських артистів відмовилися від участі у концерті до Дня Незалежності.

Юрій Іванов

650

Юрій Іванов

Головний редактор