Катерина Кухар та Олександр Стоянов виступлять на сцені Жовтневого Палацу у містичному балеті “Жизель”

Сьогодні, 30 жовтня, у Києві на сцені Жовтневого Палацу – найфранцузькіший балет “Жизель” у виконанні чуттєвої Катерини Кухар та неймовірного Олександра Стоянова. Подією вечора стане презентація костюмів, які створили для цієї вистави, від дизайнера Мальви Вербицької.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Глядачі вже полюбили дует Катерини Кухар та неймовірного Олександра Стоянова за ризиковані та легкі підтримки, а також за ту позитивну енергію, яку вони дарують.

Артисти цього вечора на сцені постануть у абсолютно нових образах. Цього року виповнюється 180 років балетному хіту “Жизель”, спеціально до ювілейної дати дизайнерка Мальва Вербицька створила понад 30 костюмів для балету «Жизель»: вишукані тканини, ручна високохудожня вишивка, несподівані рішення.

Чарівність балету ніколи не залишала байдужим великих творців: Ко Ко Шанель, Крістіан Діор та багато інших художників високої моди, створювали казку на балетній сцені. І ось зараз Malva Florea переосмислила сценічні костюми для постановки.

Про виставу:

“Жизель” – французький балетний хіт вже понад 150 років, найкраща драматична казка про кохання. У легенді розповідається історія про Вілліс – загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворювалися на мстивих і жорстоких духів – Вілліс, які в нічний час доби зводили рахунки з молодими чоловіками, кружлячи їх у своєму танці до смерті.

Про артистів:

Олександр Стоянов – артист найвищого світового рівня, який активно виступає на провідних театральних майданчиках світу і славиться своєю позитивною енергією, технічністю, виразністю та високими із зависаннями стрибками.

Катерина Кухар – символ сучасного українського балету, завдяки її імені у балетного мистецтва побільшало шанувальників. Її драматичний талант цього вечора допоможе глядачеві прожити разом із балериною історію Жизель. Катерина балерина, якаакуратно та красиво промальовує своїм тілом кожну деталь у танці , від повороту голови до кінчиків пальців.

Читайте також: У Києві урочисто нагородять лауреатів щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50” .

Юрій Іванов 

607

Юрій Іванов

Головний редактор