Картини українця Данила Ноздрі отримали 6 нагород у Лондоні на Golden Time Talent

Golden Time Talent – визнаний лідер із Великобританії в організації творчих конкурсів на міжнародному рівні. Інтернаціональне журі ставить за мету – шукати талановитих людей по всьому Світу, популяризувати їхні унікальні твори. Один із напрямків арт-змагань – конкурс художників. Саме в ньому вирішив випробувати свої сили 13-річний киянин Данило Ноздря і, зрештою, виборов 6 нагород.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами Данила, він наприкінці минулого року відправив до Лондона на 43-й сезон 3 картини. І кожна з них отримала нагороду: «Крижана країна» (70х90см, акрил, полотно) – друге місце; «Осінь» (100х80см, акрил, полотно) – третє місце; «Українська церква» (60х60см, акрил, полотно) – третє місце.

Амбітний українець не заспокоївся на досягнутому успіху. Й уже в лютому відіслав до Великобританії ще 3 свої роботи для змагань у 44-му сезоні.

Більше місяця довелось чекати результатів. Але вони принесли очікувану радість . Є перше місце за картину «Ярило – древнєукраїнський бог Сонця» (90х70см, акрил, полотно)! Дві інші картини удостоєні також почесних, проте других місць. Це – «Підводний лабіринт» (70х90см, акрил, полотно) і « Зимовий туман у Трускавці» (90х70см, акрил, полотно). А днями стало відомо, що полотно «Ярило-Сонце» відзначено і на престижному арт-конкурсі The European competition of culture and arts in London!

Данило Ноздря «Підводний лабіринт», 70х90см, акрил, полотно.

До речі, ці три Данилові роботи можна подивитись зараз на Всеукраїнській виставці «Непорушна стіна. Серце в серці», що проходить в Музеї «Будинок митрополита» на території Національного заповідника «Софія Київська».

Євген Гула і Данило Ноздря. 

Визнаний український художник, професор КНУТД пан Євген Гула вражений високими досягненнями свого молодого колеги Данила Ноздрі»:

«Його дитячі й емоційні художні роботи заслуговують великої уваги, адже є досить професійними. Він працює у різних напрямках і гадаю, що досягне великого успіху. Йому порадив єдине – створювати цикли своїх картин».

Читайте також: Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

536

Юрій Іванов

Головний редактор