Картину київського художника Данила Ноздрі продали на благодійному аукціоні в підтримку родини Семиног

Учора, 25 квітня, у Києві в приміщенні аукціонного дому «Дукат» відбувся ініційований Національним художнім музеєм України благодійний аукціон на підтримку багатодітної родини Семиног  із Великої Димерки, що на Київщині. Рік тому будинок сімʼї було знищено рашистським  снарядом, а на подвірʼї залишились рештки розбитого ворожого танку.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами генеральної директорки Національного художнього музею пані Юлії Литвинець, її дуже зворушила ця історія, а особливо – те, що діти родини перетворили частки машини-вбивці на кілька арт-обʼєктів.

Одним із лотів аукціону стала картина 13-річного київського художника Данила Ноздрі «Підводне місто вночі», відібрана спеціально до цієї акції художньою радою.

Данило Ноздря розповідає:

«Десь місяць назад , одного суботнього ранку, я разом із дідусем та бабусею дивився програму телеканала «1+1». Почув розповідь про зруйновану оселю сімʼї Семиног. І одразу ж вирішив: допоможу їм своєю картиною! А потім , коли моє полотно все ж таки відібрали для участі в аукціоні, вельми зрадів».

Данило Ноздря «Підводне місто вночі», 90х70, акрил, полотно, 2022 р.

Крім Данилової картини, на благодійному аукціоні були представлені роботи сучасних українських митців і деталі рашистського  танку, розмальовані дітьми постраждалої родини у патріотичні кольори. Всі отримані з цієї доброї акції кошти підуть на спорудження нового будинку для сімʼї Семиног.

До речі, меценат, придбавший картину Данила Ноздрі «Підводне місто вночі», передав її в колекцію Національного художнього музею.

Читайте також: Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

134

Юрій Іванов

Головний редактор