Історія порятунку під час війни: кішку Сімону з Чернігівщини знайшли за 70 км від зруйнованого дому

Кицька Сімона зникла, коли окупанти розбомбили оселю її родини. Власниця довго шукала домашню улюбленицю і вже зневірилася.

Про це повідомляє  «Оперативна Україна інфо» з посиланням на «ШоТам».

На початку повномасштабної війни Анна Кулик і її чотирилапа подруга Сімона розлучилися. Дівчина залишилася в Чернігові в бомбосховищі, а Сімону батьки забрали до села Киїнка. Гадали, там безпечніше, але той будинок знищили. Під час обстрілу родина втекла до погреба і так вціліла. Натомість кішка зникла.

«Коли її не стало, для нас це настільки було боляче! Тим більше, що вона зовсім маленька була, і ми хвилювалися, що вона, не знаючи місцевості, пропаде. Складно було постійно думати про її подальшу долю», – розповіла Анна Кулик.

І додала, що шукала пухнасту 9 місяців. Інколи сумнівалася у тому, що знайде її. Однак сталося диво. Одного дня Анна побачила фото кішки в соцмережі. З’ясувалося, що Сімону знайшли волонтери у Десні – за 70 кілометрів від дому. Як кішка там опинилася – невідомо.

Сімона одразу впізнала хазяйку і тепер не розлучається з нею ні на мить.

Читайте також: Відомий харківський кіт Степан став амбасадором проекту Мінкульту

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

118

Тетяна Карпенко

журналіст