Ірина Федишин: «Війна змусила розібратися у питаннях благодійності»

Українська співачка Ірина Федишин розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» про волонтерську діяльність, власний Благодійний фонд та творчість під час війни.


Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванов та українська співачка Ірина Федишин

— Ви долучилися до Всеукраїнського благодійного заходу під егідою  ГО FENIX CHARITY і Вам вручили відзнаку. Розкажіть про це.

— Це чудовий благодійний вечір. Я вдячна, що мене сюди запросили. Подзвонили і сказали, що є така ініціатива зібрати кошти ні різні потреби: для діток, військових, лікарень. І, звісно, я погодилася та підтримала. Ми живемо у дуже непростий час, тому треба допомагати людям. Тож виступаю для глядачів, а кошти, які вдасться зібрати протягом цього вечора, підуть на благодійність.

— Ви презентували зі сцени цікавий лот – м’яку іграшку «Літак Мрія».

— Це така особлива іграшка. Усі знають, що «Мрія» був одним із найбільших літаків у світі, яким пишалися українці. На жаль, рашисти знищили його на початку війни, але ми віримо, що нам вдасться відбудувати нашу «Мрію». І ось мої друзі , у яких є фабрика м’яких іграшок, розробили цю іграшку-літак «Мрія». Я дуже часто виставляла її на аукціонах за кордоном. Ось тільки ця іграшка зібрала 17 тисяч євро.

До речі, саме на цей захід розробили цю ж іграшку, але трішки більшого розміру. І її придбали за 800 доларів. Кошти підуть на благодійність.

— Настільки знаю, Ви волонтерите не тільки як співачка, а маєте й власний іменний Благодійний фонд. Чим саме він займається?

— Як почалася війна, то одразу включилася  в роботу і почала волонтерити. Робила все, що було в силах. До цього ніколи із подібним не стикалася. Працювала собі в шоу-бізнесі. То війна змусила розібратися у питаннях благодійності. Почала з’ясовувати, як правильно заганяти автомобілі в Україну. Довгий час працювала із іншим благодійним фондом, бо не мала власного. Я давала кошти, які заробляла від закордонних концертів. За них придбавали автівки, дрони та багато іншого. Іноді ловила себе на думці, що вже треба більше приділити уваги творчості. Але розумію, що це не на часі. Треба допомагати нашим хлопцям. Тепер це посилено роблю через власних «Благодійний Фонд Ірини Федишин».

— Від початку війни Ви випустити кілька нових пісень. Розкажіть про них.

— Так. Випустила чотири пісні: «Нас весна не там зустріла», «Дякую тобі», «Ростріляна весна», «Я живий».

До речі, про першу пісню, то думала, що вона повстанська. А потім з’ясувала, що є автори: Йосип Струцюк та Олександр Гаркавий.  Я їм дякую за таку гарну пісню.

Один із них живе в Луцьку, а інший проживає в Канаді. Ми з ними зв’язалися і вони дозволили виконувати цю пісню.

— А де Ви застали війну?

— Застала вдома. Як і більшість українців. Була у Львові. Нам зателефонували друзі із Америки. У них у новинах уже все показували, що до нас уже летіли ракети. У мене був шок. Увімкнула одразу телебачення, інтернет…

— І на останок Ваші побажання читачам та глядачам «Оперативної України інфо».

— Друзі, тримаймося, допомагаймо один одному, молімося за нашу Україну і робімо все, що в наших силах! Наразі нема маленької допомоги, будь-яка допомога потрібна. Допомагаймо нашим хлопцям із ЗСУ! І ми обов’язково переможемо ворога. Разом до Перемоги!

Дивіться також відеоінтерв’ю: 

Читайте також: У Києві провели Всеукраїнський благодійний захід, аби придбати медобладнання для лікування тяжкохворих дітей (фото, відео)

Учасники українського рок-гурту «Брати Гадюкіни» розповіли про благодійний концертний тур та співпрацю із Сергієм Жаданом

Дивіться також відео: У Києві в СЗШ № 243 відбувся патріотичний флешмоб «Діти за мир»

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Спілкувався Юрій Іванов

Фото і відео: Максим Древаль

196

Юрій Іванов

Головний редактор