Ірина Білик присвятила нову пісню пам’яті своєї матері

Кілька днів тому українська співачка Ірина Білик презентувала нову пісню «Ангелов не выбирают». Її вона присвятила пам’яті своєї матері. Відеокліп на пісню зняли в анімаційному стилі. З’явився він на YouTube-каналі зірки в понеділок, 31 травня.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» .

За словами Ірини Білик, цю пісню вона почула ще рік тому, коли не стало її матері.

«Вирішила обов’язково записати пісню в честь всіх матусь, які дивляться на нас з небес і допомагають нам як добрі світлі ангели. Незважаючи на те, що ця композиція сумна, я думаю що вона сподобається моїм шанувальникам. Я завжди співаю те, про що мовчить моє серце»,- говорить Ірина Білик.

Також вона додала, що вперше не змогла брати участь в зйомках кліпу. Адже  тільки починає співати перші рядки цієї пісні у неї по щоках котяться сльози.

«Я вирішила, що правильніше буде створити на цю чудову пісню, автором якої є Олександр Тищенко, анімаційний фільм. Впевнена, що мій перший мультиплікаційний експеримент вдався. І хоч, можливо, що ця пісня не є форматною для радіостанцій, але я точно знаю, що вона відгукнеться в мільйонах сердець моїх шанувальників»,- підкреслила Ірина Білик.

Також артистка подякувала всім, хто долучився до даного проекту (Олександра Богдан, Сергій Петров, Олександр Садовець, Орест Галицький, Ігор Агріч, Орхан Агабейлі).

 

Юрій Іванов

250

Юрій Іванов

Головний редактор