Інтер’єр київського ресторану Istetyka визнали найкращим на премії Dezeen Awards 2021

Днями відбулася щорічна премія Dezeen Awards 2021 від Dezeen, найбільш популярного та впливового веб-сайту в світі архітектури та дизайну. На ній київський ресторан Istetyka став переможцем у номінації “Найкращий інтер’єр ресторану/бару”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” .

Премія Dezeen Awards  проводять уже вчетверте. На ній відзначають найкращу в світі архітектуру, інтер’єри та дизайн, а також студії та окремих архітекторів та дизайнерів, які створюють видатні роботи. Вона вже зарекомендувала себе як вибір еталону досконалості на міжнародному рівні та найвищою нагородою для архітекторів та дизайнерів у всьому світі.

У номінації найкращий «Інтер’єр бару чи ресторану», за версією журі, переміг проєкт «Їстетика». Над його дизайном працювала команда студії Yakusha Design та власники закладу – Микита та Наталія Карпинські .

Дизайн закладу виконано з натуральних матеріалів, підкреслюючи його простоту та всі текстури. Холодний шорсткий сірий у бетоні, що переходить у теплий беж глиняних виробів. Самі того не очікуючи, команда студії Yakusha Design зробили акцент на автентичність і «культурну спадщину України».

Мінімалізм у деталях підкреслює масштаб стелі, простір ніби дихає і живе власним життям. А величезні панорамні вікна чудово підкреслюють стиль цього місця.

«Їстетика» представляє новий формат кулінарії grab&go, де можна швидко і смачно перекусити в будь-який час. Тут цінять свободу, час і стиль життя “їстетів”.

З цього приводу 3-го грудня о 19:00 команда «їстетів» запрошує усіх на вечірку Dezeen Party Awards, аби зустрітися і підняти бокали за перемогу України. Захід проходитиме  згідно правилам Covid zone.

Читайте також: У Києві вчергове відбудеться Загальнонаціональна премія року «Імперія Краси».

Юрій Іванов 

417

Юрій Іванов

Головний редактор