IKSIY, SESTRA та BITZ присвятили свою нову пісню українським воїнам

Сьогодні, 14 жовтня, відбулась прем’єра пісні «Молюся і вірю» від IKSIY, SESTRA, BITZ, яку вони присвятили захисникам та захисницям України.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

«Молюся і вірю» стала другою композицією, яку  створила творча команда IKSIY, SESTRA, BITZ. Перший трек «У мирному Києві» поправу можна назвати радіо хітом, який продовжує набирати популярність.

«Молюся і вірю» – це пісня сьогодення і відродження. Вона поєднала в собі українську літературну класику та сучасну культуру. У ній йдеться про душу українського народу та кохання.

«Наша нова пісня про кожного українця. Адже кожен із нас, де б не знаходився, ким би не був і щоб не робив – молиться за життя, за нашу неньку Україну і вірить в нашу перемогу. Мене дуже надихнули вірші Ліни Костенко і в голові все з’єдналось у рядки приспіву»,- ділиться автор слів і солістка гурту SESTRA Інеса Грицаєнко.

За словами саксофоністки гурту SESTRA Аліни, українська культурна спадщина, це те що нам точно варто берегти:

«Тож, коли BITZ запропонував додати до пісні окрім слів Ліни Костенко ще й відомий вірш Володимира Сосюри, одразу погодились, а вже IKSIY надав всьому нашому експерименту сучасного звучання. Мені здається у нас вийшла класна робота, яку ми присвячуємо всім нашим військовим. Усе що маємо зараз – це все їхня заслуга. І ми справді молимося та віримо, що зовсім скоро війна закінчиться, і всі повернуться додому живими, а ми їх обов’язково будемо чекати».

Пісня «Молюся і вірю» увійде до першого альбому гурту SESTRA під назвою From UKRAINE.

Читайте також: Ніна Матвієнко: «Постійно співаємо в бомбосховищах, в метро і де тільки можна…»

Маша Кондратенко розповіла, як її пісня «Ванька-встанька» піднімає бойовий дух українським військовим

KISHE: «Готую кілька експериментальних дуетів»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ
192

Юрій Іванов

Головний редактор