Художниця із Закарпаття презентувала свої картини на виставці «Агапе. Love» у Києві (фото)

У Києві в Музейно-виставковому центрі сучасного мистецтва кілька днів тому відкрилася виставка “Агапе. Love” закарпатської художниці Оксани Брензович. Вона присвятила її своєму 45-річчю.

Журналісти “Оперативної України інфо” побували на заході та поспілкувалися із мисткинею про її творчість.

За словами художниці, ретроспективну експозицію виставки вона присвятила своєму ювілею. Це роботи, які написала протягом 2019 – 2021 років:

“Пишу картини всього три роки. І дуже вдячна Богу, що так вийшло. Своїми роботами живу. І можу впевнено сказати, що нарешті знайшла себе в житті. До цього займалася туристичним бізнесом, адже за фахом є менеджером зовнішньоекономічної діяльності”.

Художниця каже, що виставка має назву “Агапе. Love”. Це та любов, яку можна дарувати людям, не очікуючи нічого взамін:

“Презентувала десь 50 робіт. Усі їх намалювала за три роки. Перші свої полотна писала олією. Далі почала використовувати акрилові фарби. У роботах переважають абстракції із яскравими кольорами. Одного разу написала картину за 40 хвилин. А буває так, що над деякими доводиться працювати по кілька днів.

На фото художниця Оксани Брензович та головний редактор “Оперативної України інфо” Юрій Іванов.

На творчість художницю надихає оточення: рідні та близькі, які повністю підтримують її у цьому. Свої картини вона дарує, а також продає.

До речі, на виставці показали унікальну колекцію хусток та рукавичок з принтами малярських творів Оксани Брензович. Її створили в колаборації з брендом SHPALTA. Ці вироби стали прикрасами-аксесуарами до одягу від Дому моди Reny M. А колекція суконь Ренати Мойш, яку теж доповнила своїми творами художниця, представляє Україну на цьогорічній Міжнародній виставці в ОАЕ Expo-2020 у Дубаї.

Виставку можна відвідати до 1 листопада у МВЦ сучасного мистецтва Музею історії Києва (вул. Б.Хмельницького, 7).

Читайте також: Чим вражає Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Юрій Іванов 

505

Юрій Іванов

Головний редактор