HBO може зняти серіал за мотивами книг про “Гаррі Поттера”

Американський телеканал НВО близький до укладання угоди щодо створення нового серіалу за всесвітом “Гаррі Поттера”. Кожен із сезонів серіалу відповідатиме одній із семи книжок, більшість з яких сягає понад 500 сторінок.

Про це пише Bloomberg, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, довгий хронометраж має дозволити серіалу більш детально розкрити світ, створений Джоан Роулінг.

Письменниця також візьме участь у створенні адаптації, щоб всесвіт серіалу залишався “близьким до оригіналу”. Утім, авторка книг про Гаррі Поттера не буде шоуранеркою або одним із головних творців проєкту.

HBO сподівається, що серіал про відомого чарівника стане “наріжним каменем” нової стримінгової стратегії, яку Warner Bros. планує анонсувати в середині квітня 2023-го. Стратегія, імовірно, полягає в тому, щоби генерувати фільми й телевізійні серіали, засновані на історіях і персонажах, які вже відомі глядачам.

Нагадаємо, «Гаррі Поттера» перевидадуть з обкладинкою в кольорах прапора України

Читайте також: Джоан Роулінг зібрала 1,3 мільйона доларів для допомоги українським дітям

Дивіться також відео: Тоня Матвієнко розповіла про повернення в Україну, волонтерську діяльність за кордоном та творчість

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

87

Тетяна Карпенко

журналіст