Харків’яни зможуть безплатно відвідувати міський зоопарк один раз у місяць

Жителі Харкова зможуть оформити безкоштовне запрошення у Харківський зоопарк один раз у 30 днів.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у Харківській міськраді.

Для отримання безкоштовного запрошення харків’янам необхідно попередньо зареєструватися на сайті зоопарку або через встановлені біля входу термінали. Для реєстрації необхідно вибрати екскурсію, а також дату і час візиту. Дітям молодше 14 років при наявності безкоштовного запрошення у супроводжуючого оформлювати окреме запрошення не потрібно.

Відвідування харків’янами зоопарку оплачується із міського бюджету. Завдяки системі системі сайту розподіляють кількість відвідувачів зоопарку на кожен день, що становить від 5 до 8 тисяч осіб.

Можливість придбання квитків у Харківський зоопарк буде доступна для гостей міста з жовтня.

Довідка: Харкіський зоопарк заснований у 1895 році. За цінністю колекції зоопарк займає друге місце в Україні — після Київського зоопарку. В зоологічному парку зберігаються понад 384 видів тварин (8 тис. особин), серед них — риби (137 видів), земноводні (2 види), плазуни (44 види), птахи (97 видів), ссавці (79 видів). З них 7 видів занесені до Європейського Червоного списку, 14 — до Червоної книги України, в складі зооколекції 93 види, які включені до Конвенції про міжнародну торгівлю дикими видами фауни і флори, що знаходяться під загрозою зникнення (CITES).

Зараз Харківський зоопарк є повноправним членом Євразійської та асоційованим членом Європейської асоціацій зоопарків і акваріумів. Співробітництво з цими організаціями передбачає участь в міжнародних програмах щодо збереження рідкісних та зникаючих видів тварин: 13 видів колекції включені до Європейської програми збереження рідкісних та зникаючих видів тварин (ЕЕР); 5 видів — до Європейської племінної книги (ESB); один вид — до Міжнародної племінної книги (по білому ведмедю).

Читайте також: Харківський національний університет атакувала зграя кажанів.

Зоя Брюхович

477

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті