Гурт FO SHO представлятиме Україну на пісенному фестивалі в Німеччині

22 вересня в Гамбурзі (Німеччина) відбудеться Reeperbahn festival. На ньому Україну переставлятиме гурт FO SHO. До цього вони виграли у відбірковому конкурсі Хtra.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповіла його солістка Бетті.

За її словами, до цього конкурсу вирішили приєднатися, адже він схожий за назвою із їхньою дебютною піснею Хtra. Це для них стало певним знаком:

“Ми не часто беремо участь у конкурсах. До цього лише були учасниками у відбірковому конкурсі на «Євробачення» в Україні. Дійшли тоді до півфіналу. Співали пісню BLCK SQR. Це стало для нас чудовим досвідом, а також поштовхом для подальшої музичної діяльності”.

На фестиваль дівчата підготували 30-хвилинну програму.

«Співатимемо авторські пісні англійською та українськими мовами. Ці композиції публіка вже знає. Усі вони є на нашому YouTube-каналі. Із цими піснями виступали і на різних фестивалях, вечірках у нічних клубах, концертах. Цього літа нас запрошували на Atlas Weekend. Нещодавно співали на екофестивалі у Вінниці. Нас завжди радо зустрічають», -ділиться Бетті.

За словами солістки гурту, колектив прагне вийти на міжнародну арену, адже їхній репертуар дозволяє це зробити.

Довідка:

Проєкт «FO SHO» сестри (Бетті, Міріам та Сіана) створили в березні 2019 року. Співачки народилися і виросли в Україні. Їхні батьки приїхали з Ефіопії в 1980-х і після народження Бетті вирішили осісти в Харкові.

Бетті, старша із сестер, отримала медичну освіту, працювала стоматологом і паралельно намагалася займатися музикою. Молодші більш поглиблено займалися творчістю. Міріам з шести років навчалася грі на скрипці, а Сіона з п’яти років грала на фортепіано.

Читайте також: Барабанщик із Житомира влаштовує міні-шоу на Майдані Незалежності.

Юрій Іванов 

220

Юрій Іванов

Головний редактор