Гороскоп на вересень 2022 для всіх знаків зодіаку

Яким буде вересень 2022 для різних представників знаків зодіаку? Можливо він принесе успіхи на роботі, неприємності в особистому житті чи нові емоції?

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Овен
♈У вересні ретроградний Меркурій з 10 вересня. Овнам не варто розпочинати проєкт, якщо потрібний швидкий результат. Можлива премія, поліпшення умов роботи, покращення загального самопочуття, службовий роман.  У вашому житті може з’явитися хтось із минулого чи відкритися якась таємниця. Астрологи прогнозують завершення важливих справ, визволення від чогось. Тема стосунків із кимось вийде на перший план. Можливе повернення до колишнього партнера на колишню роботу. Небажано нічого підписувати, купувати.

Телець
♉Немає сенсу поспішати, якщо хочете розпочати новий проєкт чи нову справу якнайшвидше — не варто цього робити. Добре завершувати все почате, наводити порядок. Для Тельців можлива відпустка, поїздка до моря, походи до театру та сплеск романтичних почуттів, закоханість. Для тих, хто у шлюбі це виявиться як другий медовий місяць. У цей період Ви можете розкрити якийсь свій талант. Чекайте на хороші новини щодо дітей (діти зроблять подарунок, або дізнаєтеся, що вагітні, або будуть хрестини). Якщо є власна справа, то з 6 вересня приноситиме прибуток.

Близнюки
♊Вересень не підходить для того, щоб щось різко розпочати чи змінити. Перший тиждень вересня обіцяє хороші новини, гроші, покупки, переїзд в інше комфортне житло. Ваші досягнення, здобуття нової посади, пропозиція, репутація, популярність, інформація про вашу кар’єру — щось може змінитися. Зробіть те, що ви давно хотіли, гарний час для того, щоб виявити турботу і любов до себе, поставити себе на перше місце. Чекайте на подарунок або приємну зустріч. Відкриється новий фінансовий потік, вийде на інший енергетичний рівень.

Рак
♋У вересні вам добре закінчувати справи, щось переробляти, здійснювати облік/переоблік, ремонтувати, повертатися у минуле. Астрологи обіцяють Ракам приємне спілкування, поїздку, нове знайомство з людиною, яка стане важливою для вас. Відбудеться щось пов’язане з логістикою пов’язане: доставка подарунка, гарні новини, що стосуються родини та родичів. Можливий прибуток.  У цей період можлива подорож далеко туди, де ви вже були, ухвалення рішення повернутися через закордон, питання з міжнародним бізнесом, документами — все, що пов’язано з іншою країною. Якщо Ви у відносинах з іноземцем, то повня висвітить, на якій стадії ви знаходитесь. Особисте життя вимагатиме зусиль та енергії. Потрібно від чогось звільнитися, щось закінчити, викинути — має бути фізичне і психологічне звільнення. Хороший період для лікування, обстеження.

Лев
♌Гарний час для продажу, підтвердження Вашої особистої та професійної цінності (подарунки, похвала, наприклад), для покупки антикварних речей. Буде дуже багато ресурсів, щоб показати свої таланти, вміння. Люди із задоволенням даватимуть вам можливості. Можливі виступи, які будуть дуже вдалими. Має бути поїздка туди, де Ви вже були. Зустрічі з друзями, знайомими, колегами, але щось може перенестись, загубитися. Цей період для Левів буде пов’язаний із отриманням грошей, які знадобляться або для завершальної виплати, або буде перевірка бізнесу та висвітиться кризова ситуація. Можливі втрати, може хтось піти із життя. Несподівані операції. Астрологи прогнозують романтичну подорож, гарні новини. Якщо у відносинах є тріщина, то може бути розлучення/розлучення. Якщо відносини міцні, Сатурн ще більше їх склеїть.

Діва
♍Ви випромінюватимете красу і любов, отримуватимете компліменти, будете в центрі уваги. Поліпшення фінансового стану: отримання грошей за минулу роботу, від партнера, клієнтів, організацій. Найкраще робити косметичні процедури в перший тиждень вересня. Гарний час для продажу. Купувати щось серйозне не варто, можете пошкодувати потім про це (особливо після 10 вересня, тому що ретроградний Меркурій). Можуть повернути борги. Можливе звільнення зі старої роботи та пошук нової роботи, несподівані витрати. Сектор грошей стане ключовим у вересні. Гарний місяць, щоб заявити про себе, про свої таланти.

Терези
♎Ви можете знайти роботу за кордоном. Можливий таємний роман чи подарунок здалеку. Гарний час для розв’язання побутових проблем. У цей час ви можете почати розбиратися зі своїм здоров’ям, здавати аналізи. Можуть скасовуватися, переноситися зустрічі. Краще не підписувати важливих контрактів до 2 жовтня. Не бажано купувати дорогі активи, техніку. Не можна робити пластичних операцій, уколів краси. Може з’явитись нова людина в житті, почнеться нове життя: нова професія, нове місце проживання. Ви точно знатимете, як вам діяти далі по життю.

Скорпіон
♏Це місяць не швидких рухів, а стабілізації, завершення. Можлива зустріч із друзями, соціальна активність. Робота в інтернеті буде вигідною. Вам можуть повернути борг. Успіх принесе робота в команді. Людина з минулого може повернутися у ваше життя.  Можлива приємна романтична подія. Буде ясно, як справи в бізнесі. Може бути повернення із ізольованого місця: з полону, з в’язниці, виписка з лікарні. Це час для себе: поїздка у відпустку, санаторій. Скорпіонам рекомендують завершити усі незавершені справи.

Стрілець
♐Астрологи прогнозують новий робочий контракт, збільшення зарплати. Буде досягнення, яким ви пишатиметеся. Можливе повернення додому, новина, що стосується нерухомості. Угоди можуть скасовуватися, можуть бути невигідними для вас. Ця Повня пов’язана з батьківщиною, вашим корінням, особливо з мамою: можливо потрібно буде прийняти рішення в житті мами. Може відкритися якась таємниця, можливий переїзд, завершення ремонту. Ймовірна зустріч із друзями дитинства чи повернення до старого робочого колективу. Хтось може повернути вам борг. Потрібно переосмислити своє життя, роботу, стосунки.

Козеріг
♑Вересень стане світлом наприкінці тунелю. Місяць роботи, праці, можуть прийти гроші, які ви витратите на подорож, знайомство у подорожі. Відмінний час для реклами себе. Ходіть на співбесіди, можливо, нове керівництво або новина про батька.  Новий статус – станете матір’ю чи дружиною. Козерогам можуть прийти гроші за роботу, отримайте премію, диплом. Або з’явиться начальник-жінка.

Водолій

Доведеться брати на себе зобов’язання, посилиться відповідальність.  У Водоліїв вересень – прибутковий місяць. Так само Венера планета інтима, романів — для знаків зодіаку вересень стане сексуально активним місяцям. Імовірність відновити стосунки з колишніми. ️Гарний час для того, щоб заявити про себе. Зорі віщують зустрічі у поїздках, або конфлікт із дітьми, чи активно возитимете дитину на спорт. Можлива участь у змаганнях.

Риби
♓Основна тема – тема грошей. У плані відносин прекрасний місяць, особливо перший тиждень, який хороший і для партнерства. 10-го вересня краще не підписувати жодних договорів, не рекомендується укладання шлюбу. Повня може принести популярність, можуть відзначити вас за справи, будуть рішення пов’язані з відносинами, висвітитися, як насправді справи в них. Також потрібно буде переглянути загальні фінанси з другою половиною. Прийдуть гроші, щось нове увійде (може, нова сума), може, новий проєкт чоловіка чи дружини, також потрібно буде ухвалити важливе рішення.

Читайте також: Астрологи назвали найкращих бабусь за знаком Зодіаку

Із цими чоловіками за знаком зодіаку складно побудувати стосунки

Найбільші пліткарі серед знаків зодіаку: хто потрапив до списку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

2 755

Тетяна Карпенко

журналіст