Головою СБУ призначили генерала Василя Малюка

Сьогодні, 7 лютого, на засіданні Верховна Рада України призначила генерала Василя Малюка головою Служби безпеки України.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на народного депутата Олексія Гончаренка.

Подання про його призначення вніс Президент України Володимир Зеленський. Це питання профільний комітет розглядав на своєму засіданні вчора, 6 лютого, і рекомендував підтримати таке призначення на посаду.

Довідка: У 2005 році Василь Малюк здобув вищу юридичну освіту в Національній академії СБУ за спеціальністю “правознавство”. За час служби у регіональних управліннях СБУ обіймав різні посади: від оперуповноваженого до заступника начальника управління — начальника відділу з боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Від січня 2020-го працював у центральному управлінні СБУ як перший заступник начальника Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ. А вже у березні 2020-го глава держави призначив його заступником очільника СБУ та начальником управління з боротьби з корупцією. На цій посаді Василь Малюк був до липня 2021 року.

У лютому 2022-го його менш ніж на два тижні призначали заступником міністра внутрішніх справ. З посади звільнили через перехід на іншу роботу. 3 березня його призначили першим заступником голови СБУ. У довідці на сайті СБУ вказано, що Василь Малюк — учасник бойових дій. У березні 2022-го Президент надав йому військове звання бригадного генерала.

Читайте також: Верховна Рада позбавила мандатів Медведчука, Козака, Деркача, Кузьміна та Аксьонова

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторки театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

48

Тетяна Карпенко

журналіст