Гідропарк під час війни: як кияни та гості міста проводять вихідні в найбільшій зоні відпочинку столиці

У минулі вихідні кореспонденти «Оперативної України інфо» зробили ревізію на пляжах Гідропарку в Києві.

Суботній вечір. На годиннику 17:30. Прямуємо до Гідропарку від станції метро «Лівобережна», адже це найближча діюча станція.

Людей на тутешніх пляжах значно менше ніж було у літній період довоєнного часу.

Більшість відпочивальників засмагає, але дехто й купається. Серед них можна побачити і малечу. Вода в Дніпрі прохолодна, адже погода до цього була дощовою.

Прямуючи до пляжу «Молодіжний», проходимо тренажерне містечко. Тут спортсменів майже немає. Хоча минулого року в цей час тут було людно.

Біля «Молодіжного» не працюють заклади із напоями та їжею. Навіть ресторан почали розбирати. А басейн кажуть, що теж невдовзі працювати не буде. Це так його власники вирішили. Наразі, щоб тут поплавати треба заплатити за денний абонемент 200 грн.


На цьому пляжі теж не дуже людно. До речі, на жодному пляжі Гідропарку ми не побачили рятувальників, адже офіційно купальний сезон у Києві не відкривали.Загалом на території пляжів – чисто, працюють роздягальні та душ. Однак атмосфера
 в Гідропарку стала іншою, оскільки тут завжди на вихідних вирувало життя. Нині ж воно жевріє…

Читайте також: У Києві Дніпро вкрили різноколірні плями (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Фото: Юрій ІВАНОВ

4 176

Юрій Іванов

Головний редактор