Фонд Віктора Лещинського підтримав благодійний проект “Я з тобою!”

Вчора, 11 листопада, до Національного експертно-будівельного альянсу України завітала співзасновник БО «БФ «Діти Дітям» Олена Момот, аби запропонувати співпрацю  голові БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктору Лещинському в новому проекті “Я з тобою!” .

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами Олени Момот, цього року їхній Фонд разом з партнерами запустили новий проект – “Я з тобою!”:

“Його основна мета – пошук людей, для яких інклюзія – норма життя, які цінують особистість та право на щастя кожної дитини й дорослого. Разом із командою однодумців допомогти подолати бар’єри дітям із інвалідністю”.

Дана ініціатива знайшла підтримку в президента НЕБАУ, голови БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктора Лещинського, адже він разом зі своєю командою постійно підтримує різноманітні соціальні програми та проекти:

“Моя команда із величезною радістю відгукнулася на цю пропозицію. Вважаємо, що інклюзія – це важливий крок для виховання толерантного суспільства. Тож  дітям потрібно закладати основи гуманізму, співчуття, поваги до ближніх ще з дитячого садочку”. І додав, що його Фонд постійно підтримує ще й талановиту молодь, адже майбутнє нашої держави залежить саме від неї.

Фінал проекту “Я з тобою!” відбудеться 4 грудня у Києві в готелі «Президент» на  щорічному благодійному святі «Різдвяне Диво».  Воно покликане здійснити різдвяні мрії дітей із інвалідністю, з дитбудинків, реабілітаційних центрів та родин, які потрапили у важкі життєві обставини.

Усі охочі допомогти у благодійній справі можуть звернутися за телефоном: 0 50 594 89 35.

До речі, ІА “Оперативна Україна інфо” стала офіційним медіапартнером щорічного благодійного заходу «Різдвяне Диво» та благодійного проекту “Я з тобою!”.

Читайте також: У Києві проведуть щорічне благодійне свято “Різдвяне диво”.

Юрій Іванов 

Фото: Володимир Ануфрієв

1 086

Юрій Іванов

Головний редактор