Фейсбук частково заблокував сторінку головного редактора «Оперативної України інфо» через пост зі згадкою про «АЗОВ»

Сьогодні, 17 вересня, Фейсбук частково заблокував можливості облікового запису головного редактора «Оперативної України інфо» Юрія Іванова через публікацію про благодійну допомогу для бойового спецпідрозділу полку Нацгвардії «Азов».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

«Сьогодні Фейсбук обмежив мою діяльність у власному обліковому записі після публікації про благодійну допомогу для бойового спецпідрозділу полку Нацгвардії «Азов». Із позицією компанії Meta категорично не погоджуюсь. Про це вже їм сповістив. Однак знаю, що це непоодинокий випадок. Нещодавно соціальна мережа Фейсбук заблокувала офіційну сторінку секретаря Рівнеради за пост про створення муралу в пам`ять про загиблих азовців»,- говорить Юрій Іванов.

І додає, що тепер на собі відчув маразм компанії Meta. Складається враження, що вони користується тими ж кремлівськими методичками, що і скабєєви з соловйовими.

«Сподіваюсь, що компанія Meta перегляне своє упереджене ставлення щодо висвітлення інформації про «Азов» та війну в Україні. Наразі ж ми вимушені прибрати публікації про благодійну допомогу для бойового спецпідрозділу полку Нацгвардії «Азов» із офіційної сторінки «Оперативної України інфо» у Фейсбук. Оскільки не можемо піддаватися ризикам залишити наших підписників без жодних публікацій»,- підкреслив Юрій ІВАНОВ.


Нагадаємо, що нещодавно Facebook та Instagram заблокували сторінки патронатної служби «Азову. Компанія Meta, яка керує соцмережами, вказала, що сторінки були заблоковані через порушення правил, проте точної причини не назвали.

Підкреслимо, що соцмережі Facebook та Instagram з початку повномасштабного вторгнення почали активно блокувати українських користувачів. Найпоширенішою причиною був «чутливий» контент про війну.

Україна в травні офіційно звернулася до Meta щодо блокувань. Тоді в компанії пообіцяли, що обмежень стане менше.

Проте 9 серпня Інстаграм видалив сторінку Асоціації сімей захисників “Азовсталі” і ряд інших акаунтів, які пов’язані з полком “Азов”. Після звернення Мінцифри акаунт відновили.

Читайте також: Благодійний фонд Лещинського передав чергове авто для спецпідрозділу «Азов»

Роман ГАРМАШ

50

Редакція

"Оперативна Україна інфо"