Естонія передала Україні мобільний польовий шпиталь

Сьогодні, 8 лютого, Україна отримала від Естонії у співфінансуванні із Німеччиною мобільний польовий шпиталь Role 2.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в пресслужбі Міноборони України.

У відомстві зазначили, після церемонії підписання документа про дарування українській делегації віддали символічний ключ від шпиталю.

«Ми цінуємо ту допомогу, яку нам надають Німеччина й Естонія у лікуванні наших поранених та у сфері військової медицини. Водночас ми хотіли б, аби поранених було менше. Тому сподіваємося, що разом із цією допомогою розблокують закупівлю зброї для України в Агентстві НАТО з підтримки та постачання», – розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Мобільний польовий шпиталь Role 2 виробила Естонія у співфінансуванні з Німеччиною. Він призначений для прискореного розгортання та використання у польових умовах. Також має забезпечувати надання медичної допомоги на рівні бригади.

За 20 хвилин розгортаються та згортаються всі модулі. Їх можна використовувати як по одному, так і разом, аби обладнати польовий шпиталь.

Читайте також: Чи справді Росія перекидає війська до кордонів з Україною?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

83

Тетяна Карпенко

журналіст