Елтон Джон пожертвував Україні великі гроші

Всесвітньо відомий британський рок-музикант Елтон Джон скерував Україні 125 тисяч доларів – їх витратять на десять біохімічних аналізаторів крові.

Про це артист повідомив на своїй сторінці в Instagram, пише “Оперативна Україна інфо”.

Так, Елтон Джон напередодні річниці повномасштабної війни зізнався, що стурбований тим, що російське вторгнення в Україну сповільнило боротьбу з ВІЛ та СНІДом:

“Одного прекрасного весняного вечора 2007 року, дивлячись на 300-тисячний натовп, я пообіцяв народу України, що зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти подолати кризу СНІДу. Через рік після того, як росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, я з болем у серці спостерігаю, як руйнування продовжують забирати життя. Крім величезних людських жертв та руйнувань, під загрозою опинилися разючі успіхи України у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції”.

Читайте також: У світі від ВІЛ одужала вже п’ята людина

Дивіться також відео: Ярослав Сизоненко та Ольга Кравченко (БО «Допомагай та перемагай») виступили на благодійному заході

Вийшов 7-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі Героя України Ніни Матвієнко (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

697

Тетяна Карпенко

журналіст