Електроенергію в Україні можуть відключати на кілька днів

Через масштабні руйнування об’єктів енергоструктури, спричинені ракетними атаками російської армії протягом 15-17 листопада, в Україні можуть вимикати електропостачання на декілька днів.

Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі інформаційного телемарафону, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За його словами, окупанти завдали ракетних ударів по об’єктах електропостачання – підстанціях, які передають світло з одного району до іншого:

«Це дні. Ми зараз говоритимемо про планові включення в деяких регіонах, а їх багато. Годин, протягом яких буде електрика, може бути дуже мало. Це дві-три години на добу»

Крім того, внаслідок масової атаки 15 листопада призупинила роботу одна із ТЕС групи ДТЕК. Оперативних заходів вжито там, де була така можливість, та частково тривають відновлювальні роботи, проте зараз немає технічної можливості провести ремонт енергооб’єктів на всій території України.

Читайте також: Як безпечно користуватися свічками (лайфхаки)

Як безпечно користуватися портативними газовими плитками

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

138

Тетяна Карпенко

журналіст