Експерти Будальянсу розповіли, як підприємствам зекономити на електроенергії

Чи можливо власнику підприємства зекономити на оплаті електроенергії, коли ціна на цей стратегічний енергоносій щороку зростає на 12-15%? Учасники Національного експертно-будівельного альянсу України впевнені, що можливо. І пропонують “рецепт” – сонячні електростанції для власного споживання.

Про це вони розповіли “Оперативній Україні інфо” під час Всеукраїнського містобудівного форуму, який нещодавно провів Альянс у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

За словами операційного директора компанії SUNSEY-Energy Сергія Зінкевича, встановлення власної сонячної електростанції потужністю 250кВт дає змогу підприємству економити до 40% коштів на рік. При теперішній вартості обладнання для сонячних електростанцій та цінах на електроенергію така інвестиція у власне підприємство окупиться вже через 3-4 роки.

Сергій Зінкевич.

“Встановити сонячні панелі можна будь-де: на покрівлі, на землі, на різноманітних конструкція. Основна умова – на них не повинна потрапляти тінь. Адже це зменшує ефективність обладнання. Сучасні сонячні електростанції встановлюються швидко, працюють надійно, а обслуговувати їх дуже просто”,- підкреслює Сергій Зінкевич.

І додає, що у наш час увага до альтернативних джерел енергії постійно зростає. І це розумно як з точки зору економії коштів, так і з точки зору збереження навколишнього середовища, що також є трендом 21 сторіччя.

За словами президента НЕБАУ та групи компаній Win Experts Віктора Лещинського, їхня організація не стоїть осторонь цього питання і усіляко залучає до своїх учасників компанії, які займаються питаннями енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

Віктор Лещинський. 

Читайте також: У Виставковому центрі провели Всеукраїнський містобудівний форум.

Антоніна Домікан

Фото:Володимир Ануфрієв 

66

Антоніна Домікан

журналіст