Ексклюзивну сумочку принцеси Діани продали за понад 10 тисяч доларів

Днями на аукціоні Reeman Dansie Auctioneers у Колчестері, що в Великій Британії, продали сумочку, яку носила принцеса Діана.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Daily Mail.

Так, виріб пішов з молотка за понад 10 тисяч доларів. Сумкою принцеси Діани найбільше цікавилися у Великій Британії, США та Австралії. Її та записку подяки купив американський приватний колекціонер, який був дуже радий додати їх до своєї колекції.

Аксесуар свого часу спеціально створили для леді Ді в модному будинку Lana Marks. Відомо, що Ді та Лана Маркс були подругами, а культову сумочку з крокодилової шкіри із золотистими застібками робили відповідно до її уподобань у стилі 90-х.

Згодом Діана подарувала сумочку дружині грецького судноплавного магната Крісанті Лемос, після того, як вона захопилася нею на званому обіді. Також до сумки леді Ді приклала записку на офіційному бланку Кенсінгтонського палацу.

Принцеса Діана подякувала своїй подрузі за те, що вона допомогла їй пережити увагу преси під час поїздки до Греції на похорон її друга Янніса Калівіотіса.

Читайте також: «Слава Україні» стала парфумом

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

81

Тетяна Карпенко

журналіст