Едгар Вінницький влаштував поетичне шоу в центрі Києва

Сьогодні, 31 жовтня, у Києві відомий поет 27-річний Едгар Вінницький читав власні вірші для перехожих у сквері, що неподалік Пейзажної алеї. Охочих послухати сучасну та оригінальну поезію зібралося близько сотні. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна іфно” із місця події.

“Я пишу вірші, чи хтось їх пише, але вони є. І чим більше читаю для людей поезію, тим більше її з’являється. Нині маю вже три томи під назвою “Покоління відкритих людей”, – починає розповідати поет.

Згодом він закликає присутніх придбати його поетичну збірку.
“За виручені кошти ми ставимо “дикі піаніно” на вулицях у різних містах країни, щоб люди грали на них, проявляючи себе, свій талант. Це місця для спілкування і обміну творчістю. Уже розмістили вісім таких інструментів. Один із них знаходиться зовсім поряд, під фунікулером. Вважаю, що творчість – це релігія майбутнього. А ще гроші спрямую на своє заможне життя”, – говорить і усміхається.

Далі починає роздавати стіки, у яких є передбачення. “Треба підійти і взяти своє. Бо ніхто за тебе це не зробить. Потрібно просто його взяти”, – промовляє.

Люди підходять до нього, беруть ці папірці. І ми теж собі взяли:

Едгар пише вірші переважно російською мовою. Лише один має українською. Також у його творчому доробку є казки для дорослих із глибинним сенсом. Розповідає, що виступає не тільки на вулиці, а й у залах.

Люди аплодують, хтось кидає гроші у розкритий чемодан. Деякі знімають відео його виступу на телефон. Час від часу перехожі купують книги і просять поставити автографи.

Маленький хлопчик дарує Едгару шоколадку. Він дякую і промовляє: “Знаєте, як шоколадку зробити смачнішою? Поділитися нею”. І віддає всім охочим. Потім каже, якщо ділитися всім, то це зробить життя смачнішим у цілому.

“У 15 років зрозумів, що маю мрію. Ця мрія, аби в усьому світі був мир”, – додає Едгар Вінницький. І запрошує всіх на свій виступ, який відбудеться 25 листопада о 19:00 у столичному Будинку художника.

Головний редактор ІА “Оператива Україна інфо” Юрій Іванов та Едгар Вінницький.

Інформаціна довідка: третій том “Покоління відкритих людей” – це не звичайна книга, а портативний кишеньковий натхненник. Як і інші книги цієї серії, вони перші і поки єдині в своєму роді. Перед кожним віршем є QR код, скануючи який, читач чує поезію у виконанні автора. У кінці є 20 порожніх чорних листів для особистої творчості.

Як говорить Едгар: “Читати мене – здорово. А ось писати себе – ще краще”.

До речі, Едгар Вінницький ще й музикант. Він був учасником телешоу “Голос країни” (сьомий сезон). Хлопець виконує свої авторські пісні.

Читайте також: Євген Хмара виступив під час фешн-презентації костюмів до балету “Жизель”.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Юрій Іванов 

547

Юрій Іванов

Головний редактор