“Динамо” програло “Баварії”, втративши шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів (подробиці)

Вчора, 23 листопада,  на НСК “Олімпійський” “Динамо” поступилося “Баварії”  з рахунком 1:2 у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, вже на 14-й хвилині гри Роберт Левандовський  забиває гол у ворота “Динамо”. У кінці першого тайму на 42-й хвилині Кінгслі Коман подвоює рахунок “Баварії”.

І тільки на 70-й хвилині  динамівець Денис Гармаш нарешті забиває гол у ворота суперників.

До речі, матч “Барселони” та “Бенфіки” із рахунком 0:0 гарантував “Динамо” останнє місце у квартеті, залишивши  без шансів на вихід навіть у плей-офф Ліги Європи.

Нагадаємо, “Динамо” після п’яти турів має у своєму активі одне очко. У “Баварії” – 15 пунктів, у “Барселони” –  вісім очок, а у “Бенфіки” – п’ять.

Свій завершальний матч групового етапу ЛЧ “Динамо” проведе 8 грудня на виїзді з командою португальської “Бенфіки”.