Два українські виші потрапили до рейтингу найкращих університетів за можливостями працевлаштування випускників

Два українські університети включені до підсумкової опублікованої таблиці, яка містить 550 найкращих вищих навчальних закладів з точки зору можливостей працевлаштування після закінчення навчання.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

Оприлюднило рейтинг найкращих університетів світу за можливостями працевлаштування випускників Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds.

До 550 найкращих університетів світу за можливостями працевлаштування випускників потрапили два українцькі виші – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який посів позицію в діапазоні 301-500, та Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, який вперше увійшов до рейтингу, дебютувавши в діапазоні 501+.

Довідка: рейтинг вищої кваліфікації випускників QS – це інноваційна вправа, призначена для надання студентам світу унікального інструменту, за допомогою якого вони можуть порівнювати результати університетів з точки зору результатів та перспектив працевлаштування випускників.

Оцінка кожної установи складається з п’яти ретельно підібраних показників. За винятком репутації роботодавця, усі використовувані показники наразі є унікальними для рейтингу зайнятості вищих навчальних закладів QS. Нижче описано ці показники та основні методологічні удосконалення, запроваджені цього року.

З повним рейтингом найкращих навчальних закладів за працевлаштуванням можна ознайомитися на  сайті.

Читайте також: На Україну насуваються сильні магнітні бурі: які дати небезпечні та як вберегтися.

Зоя Брюхович

98

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті