До Дня вчителя у Києві відкриють виставку «Вчителі Важливі»

2 жовтня о 11:00 ГС «Освіторія» спільно з КП «Київський метрополітен» відкриють виставку вчительських історій воєнного часу на ст. метро «Золоті ворота».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Історії вчителів, які представили у виставці, зібрали цьогоріч у межах національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize Ukraine другий рік поспіль документує історії вчителів воєнного часу, які продовжують навчати та розвивати українську освіту попри все. Ця експозиція — це ще один спосіб подякувати вчителям за їх відданість та відзначити важливість їх праці.

В експозиції представлять історії дев’яти вчителів із різних куточків України: Києва, Бородянки, Мелітополя, Маріуполя, Миколаєва, Нової Каховки та інших.

Їх історії різні: хтось почав викладати просто неба через зруйнування школи та дому, хтось став бойовим медиком, а хтось навчає долати травми через мистецтво.

На відкритті виставки будуть присутні представники ГС “Освіторії” та КП “Київський метрополітен”, а також герої виставки та амбасадори премії Global Teacher Prize Ukraine.

Читайте також: В Ужгороді відбулася презентація книги «Не припиняю мріяти й любити» Юрія Піжука (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

Юрій Іванов

243

Юрій Іванов

Головний редактор