День шести двійок: чому абсолютно дзеркальна дата особлива

Сьогодні, 22 лютого 2022 року, унікальний день. Ця дзеркальна дата – остання, вона закриває чергу “ангельських” чисел з двійками, які повторюються.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Езотерики та нумерологи вважають такі дати ідеальними для загадування бажань, реалізації ваших важливих ідей і нових починань. А енергетика цього дня сприяє особистому розвитку.

Крім унікальних “двійок” у цього дня є ще особливості. Наприклад, 22 лютого 2022 року – це 22-ий місячний день (цікаво те, що місячні дні із числом не співпадають). А ще це вівторок – другий день тижня.

За словами нумерологів, двійка символізує гармонію, кохання, дружбу і дипломатію. Цього дня потрібно проводити день із близькими, миритися із друзями та знаходити нових товаришів. Двійка символізує золоту середину. Цього дня Всесвіт сприятиме планам і важливим виборам. Але є одне “але” – все вийде, якщо ваші задуми чисті та добрі.

До слова, цей день сприятиме людям, у яких “закінчуються” сили та енергія.

Астрологи радять скласти плани на наступний місяць чи навіть рік наперед. Визначити цілі, виявити можливі перешкоди та описати стратегію ваших дій.

Також слід звернути увагу на кохану людину, на себе. І зробити щось приємне особисто вам — сходіть у спортзал, кіно або на спа-процедури.

Намагайтеся провести день в атмосфері дружелюбності та порозуміння. Спробуйте налагодити стосунки з тими, з ким давно перебуваєте у сварці чи випадково втратили зв’язок.

Всесвіт вам всіляко підказуватиме сьогодні, куди рухатися далі і які духовні практики вибрати. Загадайте бажання і воно обов’язково здійсниться.

Натомість не можна сваритися, конфліктувати та кричати. Саме в дзеркальну дату ваші слова, емоції та вчинки повертатимуться до вас. Подібно до дзеркала відбиватимуться на вас чи ваших близьких.

Читайте також: Гороскоп на лютий 2022 для всіх знаків зодіаку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

164

Тетяна Карпенко

журналіст