Де скласти за кордоном національний мультипредметний тест

Українські абітурієнти замість ЗНО будуть складати національний мультипредметний тест. Саме на його основі їх будуть зараховувати на перший курс до вишів.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, у зв’язку з війною в Україні Міносвіти намагається змоделювати максимально безпечні умови для вступників. Нині єдиним інструментом вступу є зовнішнє незалежне оцінювання.

До конкурсного відбору на бюджет будуть допускатися вступники, у яких конкурсний бал не менше 130. Вступники на мистецькі та спортивні спеціальності складатимуть і тест, і творчий конкурс.

Цього тижня досягнуто домовленостей із представниками Мерша (Люксембург), Майнца (Німеччина), Осло (Норвегія) та Бельдібі (Туреччина). Нині передбачили, що тимчасові екзаменаційні центри створять у таких закордонних населених пунктах:

Попри те, що перелік міст для проходження НМТ розширили, є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору.Якщо ви вже створили персональний кабінет і вибрали із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для вас локація, — зможете після отримання сертифіката до 7 травня 2023 року змінити реєстраційні дані, вибравши місто, ближче до вашого місцеперебування під час проведення НМТ.

Читайте також: Новий міністр освіти пропонує скоротити кількість предметів у школах

Дивіться також відео: У Fairmont Grand Hotel Kyiv провели Всеукраїнський благодійний захід під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

110

Тетяна Карпенко

журналіст