Де дивитись футбол онлайн в Україні: головні транслятори

У черговий раз ідея єдиного телепулу в українському футболі зіштовхнулася з реальністю і не була втілена у життя. Попри припинення діяльності телеканалів Футбол 1/2/3, схвалення пулу більшістю клубів та викуп прав на показ УПЛ компанією Setanta Sports, знайшлися команди, які це не влаштувало. Тому дивитись футбол онлайн в одному місці цього року знову не вийде.

Одразу 5 ФК відмовилися від допуску знімальних груп Сетанти на стадіони та організували власні трансляції:

•Динамо;

•Дніпро-1;

•Зоря;

•Рух;

•Металіст.

Для того, щоб уникнути входження в телепул, ці команди навіть пролобіювали зміну законодавства у Верховній Раді. Якщо раніше права на показ спортивних подій належали організаторам змагань, то за новим законом вони є власністю учасників. Тож тепер саме клуби можуть вирішувати, де вболівальники будуть дивитися їх футбол онлайн.

Головні транслятори футболу в Україні

Через те, що ідея з єдиним транслятором УПЛ знову не була втілена у життя, лишається три головних транслятори, які мають права на показ футболу в Україні:

•MEGOGO. Володіє правами на показ єврокубків (ЛЧ, ЛЄ і ЛК), Ліги 1, Серії А, Ла Ліги, а також ретранслює канали Сетанти. Там же є і загальнонаціональні канали. Сервіс працює лише онлайн, стандартна вартість «максимального» місячного абонементу, який містить спортивні медіа, складає 300 грн.

•1+1 Медіа. Група «плюсів» показує ігри команд УПЛ, згаданих вище, а взимку може стати одним з трансляторів чемпіонату світу (це ще не точно). Канали 2+2 та УНІАН, на яких проводиться показ матчів, безкоштовно доступні в мережі Т2.

Оскільки більшість контенту Сетанти дублюється на МЕГОГО, одної підписки на цей сервіс має вистачити багатьом уболівальникам. Але якщо хочеться стежити і за українським, і іноземним футболом, то доведеться оформлювати дві передплати.

Футбол сьогодні онлайн: де дивитися матчі

Наявність кількох трансляторів ускладнює пошук матчів для вболівальників. Щоб подивитися футбол сьогодні онлайн, для початку слід розібратися, хто, де і коли його показуватиме. Допомогти у цьому здатен Спорт ЮА. На сайті працює спеціальний розділ з телепрограмою, який містить детальний розклад трансляцій спортивних подій. У ньому вказані ігри, які відбудуться сьогодні та найближчими днями.

Знаючи, який транслятор займається показом потрібного турніру, та розклад ефірів, можна зрозуміти, на який сервіс підписатися. Але знову ж таки, якщо хочеться періодично дивитися різні турніри, то для перегляду футболу онлайн сьогодні доведеться оформлювати мінімум дві підписки.

Автор sport.ua: Сергій Циба

86

Юрій Іванов

Головний редактор