Цього тижня можна буде побачити останню суперповню 2022 року

11 серпня жителі Землі зможуть спостерігати четверту і останню суперповню цього року. Повний Місяць настане приблизно о 14:36 за київським часом.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на портал Space.com.

Так, супермісяць співпаде в часі з піком одного з найочікуваніших метеорних дощів року – Персеїдами. Зазвичай спостерігачі можуть побачити 50-60 метеорів на годину, але повний місяць знизить кількість «зірок, що падають», які можна помітити, до 10-20 на годину.

Серпнева суперповня стане цьогоріч четвертою. До цього подібні явища були в травні, червні та липні. Крім того, осетрова суперповня буде останньою в 2022 році.

Наступного разу повторення такого коридору супермісяців очікують у 2023 та 2024 роках. А в 2025 можна буде побачити три суперповні поспіль.

Зазначимо, супермісяць спостерігається, коли повний місяць збігається з найбільшим зближенням Місяця з Землею (перигей). Під визначення супермісяця потрапляє повний Місяць, що знаходиться в межах 90% від перигею.

Читайте також: Із цими чоловіками за знаком зодіаку складно побудувати стосунки

Гороскоп на серпень 2022 для всіх знаків зодіаку

Найбільші пліткарі серед знаків зодіаку: хто потрапив до списку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

128

Тетяна Карпенко

журналіст