Чи “слухає” нас смартфон

Багато з нас чули про те, що телефони прослуховують і потім смартфон у рекламі показує нам те, про що ми говорили. Наприклад, ви коли-небудь говорили з другом про те, що вам потрібен новий ноутбук, а за мить на вашому телефоні з’являється їх реклама зі знижками?

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Британська газета Daily Mail провела експеримент. Створили новий обліковий запис Google на скинутому до заводських налаштувань телефоні і створили вигадану особу з фальшивим акаунтом у Facebook. Потім експериментатори протягом двох днів вимовляли назви різних продуктів біля телефону, але виявили, що у підсумку не отримали жодної онлайн-реклами, яка б містила ті чи навіть схожі продукти.

Це привело їх до висновку, що телефони насправді не прослуховують ваші розмови, щоб пропонувати вам таргетовану рекламу. Компанії насправді можуть збирати інформацію за допомогою інших засобів, використовуючи ваш пристрій,

Як смартфон знає що і коли вам потрібно? Найбільша кількість таргетованої реклами з’являється після того, як користувач взаємодіє з Google Assistant та Google Search.

Читайте також: Смартфон – практичний помічник для будь-яких ситуацій

Дивіться також відео: Українська співачка Солоха розповіла про участь у благодійних заходах та творчість під час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

105

Тетяна Карпенко

журналіст