Чому ймовірне будівництво МакДональдза в Обухові викликало резонанс серед містян

Сьогодні, 8 вересня, у соціальних мережах триває жваве обговорення ймовірного будівництва МакДональдза в Обухові, що на Київщині. Напередодні на засіданні виконавчого комітету Обухівської міської ради  відбулася презентація даного проекту. Заклад громадського харчування пропонують розташувати на території лісопаркової зони поблизу із супермаркетом “Велмарт”. 

“Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

У проекті будівництва МакДональдза передбачається реконструкція площі із прокладенням нових комунікацій та встановленням фонтану, сучасних зон відпочинку.

Обухівчани мають різні думки із цього приводу. Більшість містян підтримують будівництво брендового закладу харчування. Оскільки це є ознакою розвитку та інвестицій населеного пункту. Щоправда, кажуть треба провести громадські слухання щодо остаточного місця його розташування.

“Вважаю, що поява МакДональдзу в місті – ідея в цілому позитивна. Це означає нові робочі місця, розвиток і так далі. Проте локацію для будівництва пропонують вкрай невдалу. По-перше, цей п’ятачок і без того перевантажений. Тут розташовано кілька МАФів, стоянки таксі та  для автомобілів, які під’їжджають до супермаркету. Також поруч знаходиться зупинка громадського транспорту. Тут змішались пішохідна зона та проїжджа частина. І роками тут ніхто не може навести лад. Додайте ще й Мак і буде суцільний хаос. По-друге, аби побудувати ресторан, доведеться знищити єдиний зелений острівець на цій території. Зважаючи на кепську екологічну ситуацію в місті, це взагалі було б злочином. Тож сподіваюсь, що для майбутнього ресторану знайдуть інше місце”,- коментує ситуацію “ОУІ” місцева жителька Антоніна Домікан.

Що пишуть про цю ситуацію у Фейсбуці:  

“Нехай будують поряд нового АТБ, що біля траси! А місто хай залишать у спокої! Зранку і без МакДональдзу містом пересуватися важко”, –  зазначає Олена Касянчук.

“Чудова ідея. Із великим задоволенням будемо відвідувати”, – коментує Ірина Васильченко.

” З 1980 року (на тому місці посадили сосни – ред.), стільки часу росли, прикрашаючи місто, щоб знищити заради “хотєлки” презентатора… Під Мак треба інше місце…Чому не можна розмістити його, наприклад, неподалік “Сокару”? Непогане місце для розташування закладу. Крім того, це зменшить навантаження на дороги міста”, – пише Марина Кочкіна.

А так зараз виглядає місце, де планують будувати МакДональдз.

“Оперативна Україна інфо” слідкуватиме за подальшим перебігом подій.  Далі буде…

Читайте також: Метро на Виноградар: на якому етапі будівництво.

Юрій Іванов 

304

Юрій Іванов

Головний редактор