Червоний Хрест відновив прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень

Нещодавно в Червоному Хресті відновили виплати для ветеранів з інвалідністю на суму 16 000 грн. Протягом війни Організація надає різноманітну допомогу громадянам України, зокрема й фінансову. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, на другому етапі проєкту близько 15 тисяч ветеранів з інвалідністю отримають виплати від Червоного Хреста. Допомогу зможуть мати ветерани, які мають інвалідність І або II групи, отриманої в результаті війни.

Виплата у 16 тисяч гривень надходитиме протягом 4 місяців однаковими частинами. Щоб отримати допомогу, потрібно зареєструватися на платформі e-Veteran.

У Червоному Хресті зазначили, що якщо виплата не прийде протягом 7 робочих днів після ухвалення заявки, необхідно звернутись до відділу у справах ветеранів за телефоном +38 (063) 227-14-56.

Читайте також: Віктор Лещинський: «Фонд і надалі докладатиме максимальні зусилля для Перемоги та відбудови нашої країни»

Дивіться також відео: Українська співачка Солоха розповіла про участь у благодійних заходах та творчість під час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

127

Тетяна Карпенко

журналіст