Будальянс запускає інноваційний проект спеціально розроблених курсів для територіальних громад

Соціально-економічний розвиток громади, збільшення податкових надходжень, залучення внутрішніх та міжнародних інвестицій. Саме про це є можливість дізнатися із інноваційного Проекту спеціально розроблених курсів для територіальних громад.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповів президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

За його словами, цей проект реалізується з ініціативи Національного експертно-будівельного альянсу України, консорціуму «Всеукраїнське агентство розвитку громад та територій» і провідних профільних вишів України.

“Курс навчання складається з трьох блоків: управління активами, інвестиції в громаду, просторове планування. Мінімум загальних питань і максимум конкретних прикладів залучення фінансів у громаду. Заняття для вас проведуть висококваліфіковані фахівці-практики, експерти в галузі менеджменту, будівництва, управління територіями. Вони допоможуть вирішити практичні проблеми та проконсультують із усіх питань у межах тематики курсів. Також ознайомлять із історією заможних громад та їхніх проектів, щоб ви потім знали, як створювати власні”,- зазначає Віктор Лещинський.

І додає, що в підсумку кожен отримає кейс з ефективними інструментами для успішної реалізації у своїх територіальних громадах, сертифікат державного зразка і можливість підписати договір про довгострокову практичну співпрацю та консультування.

Подробиці за телефоном: 0 800 330 113. Управляймо громадою ефективно!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!
Юрій Іванов 
609

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 − one =