Будальянс почав створювати потужну платформу, аби працювати за міжнародними стандартами

Сьогодні, 19 березня, Національний експертно-будівельний альянс України почав створювати потужну платформу, об’єднуючи навколо себе  архітекторів, проектантів, експертів, спеціалістів у галузі інфраструктури та цивільного будівництва. Усе для того, аби перейти на міжнародні стандарти в роботі та стати надійним економічним тилом для нашої держави.

Про це «Оперативній Україні інфо» розповів президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.

За його словами, в умовах війни український бізнес має переформатуватися та максимально включитися в роботу, аби стати надійним економічним тилом:

«Національний експертно-будівельний альянс України почав створювати потужну платформу, об’єднуючи навколо себе  архітекторів, проектантів, експертів, спеціалістів у галузі інфраструктури та цивільного будівництва».

Він додав, що наступним кроком НЕБАУ стане запуск Міжнародного та Європейського представництв PROJEKTWEKSPERT, які координуватимуть діяльність українських копаній та спеціалістів за кордоном.

«Таким чином наші спеціалісти почнуть переходити на міжнародні стандарти роботи та забезпечуватимуть надійний економічний тил для нашої держави. Запрошуємо експертно-будівельні організації до нашої команди. Разом переможемо окупантів!»- підкреслив Віктор Лещинський.

Довідки за телефоном: 0 (67) 245 02 90. Також можна надсилати листи на E: [email protected].

Читайте також: Віктор Лещинський: «Виробництво протитанкових їжаків та зірок триває цілодобово».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов 

6 603

Юрій Іванов

Головний редактор