Браслети з останньої партії металу з «Азовсталі»: виручені кошти підуть у ЗСУ

Сьогодні, 6 жовтня, стало відомо, що фандрейзингова платформа United24 запустила проект «Азовсталь. Символ незламності» для збору коштів на підтримку України під час війни.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на ОП.

Так, перша частина ініціативи — продаж браслетів, виготовлених з останньої довоєнної партії металу заводу «Азовсталь».

Через обмежений обсяг сталі зробили 10 тисяч браслетів. Кожен із них створений із 5 грамів сталі, вироблений на прокатному стані 3600 «Азовсталі». Саме з такого сплаву у 1981-му виготовили шахту для запуску космічного корабля, а у 2012-му — новий саркофаг для Чорнобильської АЕС.

«Слово «Азовсталь» із власної назви заводу перетворилося на загальну назву – символ мужності та сили духу всього українського народу. Присвячуємо цей проект найвизначнішим людям світу – воїнам ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю», – сказав віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Дизайн браслетів — паракорд з вигравіюваним гербом України — розробив ювелірний дім SOVA. Вартість одного виробу — 1 500 грн. Придбати браслет можна на сайті United24 або у мережі ювелірних магазинів. Доставлятиме браслети власним коштом партнер проєкту «Нова пошта».

Увесь прибуток від продажу направлять на закупівлю дронів для ЗСУ.

Читайте також: П’ятьом захисникам «Азовсталі», яким надали звання Героя України, вручили ордени «Золота Зірка»

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

410

Тетяна Карпенко

журналіст