БО «БФ «Перший фонд відновлення України» та Центр ВСП SEAL підписали Меморандум про співпрацю

Благодійна організація БО «БФ «Перший фонд відновлення України» та Центр ВСП SEAL підписали Меморандум про співпрацю щодо гуманітарного розмінування.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на офіційний сайт БО «БФ «Перший фонд відновлення України».

«Наша команда Фонду продовжує розвивати свої спроможності у напрямку гуманітарного розмінування.

Так, днями підписали Меморандум про співпрацю між Ценром ВСП SEAL та Благодійною організацією БО «БФ «Перший фонд відновлення України», основними завданнями якого є сприяння гуманітарному розмінуванні території України, відбудова та відновлення інфраструктури нашої держави.

Обидві сторони домовилися надавати одна одній сприяння у здійснення практичних заходів, спрямованих на впровадження проєктів у галузі протимінної діяльності, відновлення територій, що перебували під окупацією або на яких велися бойові дії, підвищення обізнаності населення щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, розуміння хімічного та біологічного впливу вибухонебезпечних речовин на навколишнє середовище тощо.

Впевнені, що наші спільні зусилля дозволять ефективно долати виклики та загрози Україні в галузі нашої співпраці та щонайшвидше повернути постраждалі регіони до мирного життя. Усе буде – Україна! Ми переможемо!»,- йдеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ затримала російського агента, який готував артудари рф по штабах ЗСУ поблизу Авдіївки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

50

Юрій Іванов

Головний редактор