Без свідомості: на Кіровоградщині поліцейський допоміг врятувати 10-річного хлопчика

Днями під час прийому громадян до приміщення поліцейської станції швидко забіг чоловік та попросив про допомогу. У салоні його авто в безсвідомому стані перебувала дитина.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на поліцію області.

Так, не маючи номера телефону лікаря місцевого медичного закладу, батько хлопчика попросив правоохоронця зарадити у складній ситуації. Швидко зорієнтувавшись, поліцейський Андрій Пахалюк викликав на місце медичного працівника. Після огляду дитини ухвалили рішення про терміновий виклик реанімобіля з обласного центру для надання невідкладної допомоги.

Із кожною хвилиною самопочуття хлопчика погіршувалося. Виконуючи рекомендації фахівців медзакладу Кропивницького, у супроводі місцевого лікаря офіцер громади переніс дитину до службового авто та вирушив назустріч спеціалізованому транспорту бригади реаніматологів.

Автомобіль поліції з увімкненими проблисковими маячками швидко домчав до межі в’їзду у Кропивницький. Перемістивши до карети швидкої допомоги, хлопчика доправили до дитячої обласної лікарні.

За словами медиків, кожна втрачена у цій ситуації хвилина, могла коштувати йому життя. Після успішного лікування 10-річний Михайлик вже перебуває вдома.

Читайте також: 13-річного хлопчика з Полтавщини знайшли на Кіровоградщині

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

105

Тетяна Карпенко

журналіст