Барабанщик із Житомира влаштовує міні-шоу на Майдані Незалежності

Кожного вечора на Майдані Незалежності можна побачити 30-річного барабанщика Олега Ордановський. Він приходить сюди, аби пограти  відомі хіти. Каже, що це чудовий майданчик, аби зарядити себе та людей позитивною енергетикою. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Музикант розповідає, що барабан – це унікальний інструмент, адже він передає ритми. А люди слухають музику саме через них, адже й самі є їхньою частиною. Слова і мелодика відходять на другий план.

“Барабан знімає навіть психологічну втому та вивільняє енергію.  Люди на підсвідому рівні починають качати в такт якійсь пісні”, – говорить Олег Ордановський.

Крім гри на барабанах, хлопець влаштовує тут міні-шоу. Ось і зараз перед тим, як сісти за інструменти, стає на руки.

За його словами, у репертуарі понад 70 пісень. Грає пісні гурту “Бумбокс”, The Prodigy тощо. Партії барабану вчить, але часто вдається до імпровізації. Каже вона замає десь 20 %.

“Буває підходять і просять якусь пісню заграти. Швидко підбираю партію і так за кілька разів можу досконало її вивчити. Буває в пісні нудна барабанна партія. Тож додаю від себе “смакоти”. І виходить жвавіше”, – ділиться музикант.

Олег Ордановський родом із Житомира. У нього є власний рок-гурт “Муха на стіні”. У ній він грає разом із товаришем 28-річним Богданом Мухою (учасник 11 сезону шоу “Голос країни” – ред.) уже чотири роки. Виступають на різних заходах. Пишуть власні пісні. Мають два авторські альбоми: “Муха” та “Бились”.

“Оперативна Україна інфо” бажає Олегу Ордановському невичерпного натхнення. Також віримо, що його зірка все ж таки засяє на небосхилі українського музичного простору.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Читайте також: Андрій Донець виконує власні пісні на вуличному піаніно в Києві.

Юрій Іванов

443

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =