“Антитіла” випустили нову пісню “Фортеця Бахмут”

Сьогодні, 3 лютого, український гурт “Антитіла” презентував нову композицію “Фортеця Бахмут” – присвяту стійкості та подвигу українського народу, українських військових, які борються проти несправедливої агресії росії.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами лідера гурту Тараса Тополі, лірику композиції створили за добу. Мелодія та гармонія написана солдатом, музикантом гурту Сергієм Вусиком і є в музичному арсеналі гурту давно, проте чекала свого часу. А нині була доповнена аранжуванням і рисами, які музиканти отримали на війні:

“Ми, як музиканти, розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стояти та не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу і своє завдання потрібно робити спокійно, як того вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто конкретно зараз зі зброєю чинить супротив окупантам – майбутнє України”.

Пісня “Фортеця Бахмут” має на меті посилити дух військових, які боронять нашу державу, тримають величезний фронт і гарячий клаптик української землі.

Читайте також: Ед Ширан та «Антитіла» презентували спільний трек (відео)

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторка театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

51

Тетяна Карпенко

журналіст