Андрій Єрмак: «Росіяни збільшують обстріли прикордонних регіонів»

Лише за останній тиждень – з 8 по 16 травня, російські війська загалом з артилерійських та мінометних установок 162 рази обстріляли Харківщину, Чернігівщину та Сумщину. Найбільше обстрілів Сумської області – 110, Чернігівської – 29, Харківської – 23.

Про це повдіомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Телеграм-канал керівника Офісу Президента України  Андрія Єрмака.

За його словами, на Харківщині за цей тиждень загинули 12 осіб, 23 особи поранено, двоє з яких – діти. У Сумській області 1 людина загинула, ще двоє – поранено, в тому числі одна дитина. На Чернігівщині троє загиблих і троє поранених. Усі вони – цивільні.

Росіяни тероризують цивільних. Всі їхні злочини документуються та фіксуються правоохоронцями:

«За кожен злочин вони відповідатимуть. Дуже важливо, щоб наші союзники розуміли – ворог здійснює акти терору у різних регіонах України, не тільки там, де є активна лінія фронтує»,- зазначив Андрій Єрмак.

Читайте також: Сергій Попко: «Зичинені укриття під час повітряної тривоги – це злочин»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

21

Юрій Іванов

Головний редактор